Фундація

Фундація Володимира Патика була створена в 2020 дружиною та дочкою миcтця. Фундація ставить собі за мету збереження слави мистця, проведення виставок, приватних та публічних заходів, лекцій, що будуть популяризувати мистця; публікації книжок та альбомів, та створення онлайн каталогу резоне (catalogue raisonne) Володимира Патика.

Фундація також надає послуги з ідентифікації автентичності творів мистця з публічних та приватних колекцій.

Всі твори каталогу резоне будуть доступні до перегляду онлайн, для зареєстрованих користувачів.

Також, твори, що їх автентифікує фундація, увійдуть в онлайн каталог та будуть доступні для перегляду онлайн. Твори з приватних збірок можуть бути доступні для перегляду онлайн лиша за згодою власників.

Фундація детально опише та опублікує біографію мистця, розповіді про мистця, документальні фотографії мистця, розповіді про коло друзів мистця, короткі (серію) відео спогадів про мистця його друзів, родини, колег та учнів.

Фундація створить мапу міст та місць, де працював мистець та опублікує фото з архівів родини та друзів.

В довготривалому аспекті, фундація створить постійну експозицію – квартиру-музей, де будуть експонуватись твори мистця та де відвідувач зможе ознайомитись з майстернею мистця та оглянути його твори в інтер’єрі, що відтворює автентичне середовище, де жив та творив мистець.

Фундація Володимира Патика є приватна, неприбуткова організація.